مقالات آموزشی

آیا بوتاکس مو باعث ریزش می‌شود؟

آیا بوتاکس مو باعث ریزش می‌شود؟

آیا بوتاکس مو باعث ریزش می‌شود؟ این سوال بسیاری از خانم‌ها ‌هست که اگر موهامونو بوتاکس کنیم دچار ریزش می‌شود یا دلیل ریزش موهامون بعد از بوتاکس کردن چیست ؟

آیا بوتاکسی که انجام دادیم فیک بوده یا سالنی که کار احیا و بوتاکس برامون انجام داده متخصص در کارش نبوده که موهامون دچار ریزش شده‌ است . در واقع بوتاکس فیک و تقلبی باعث خشکی و دهیدراته شدن شدید موها شده و باعث ریزش موها می‌شود .سوال مهم دیگر این است که آیا بوتاکس کردن مو از ریزش جلوگیری می‌کند ؟در این مقاله سعی میکنیم به تمامی سوالات شما جواب بدیم و این موضوع را برای شما شفاف سازی کنیم .

آیا بوتاکس مو می تواند باعث ریزش مو شود؟

در جواب سوال آیا بوتاکس مو باعث ریزش می‌شود؟ باید بگوییم که بوتاکس کردن مو یک فرایند خارجی می‌باشد که کار ترمیم ساقه‌های مو را انجام می‌دهد و ساقه مو را آبرسانی و ضخیم سازی میکند . از وز و موخوره جلوگیری کرده و زیبایی مجدد به موها می‌دهد .

توجه داشته باشید که انجام بوتاکس مو به یک بوتاکس متناسب با نیاز موهای شما ، یک اتو مو مناسب و فردی که تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد نیازمند است .

تمامی فرایندهایی که مربوط به ساختار مو می‌باشد و تماسی با ریشه مو و پوست سر ندارند باعث ریزش مو و یا جلوگیری از ریزش مو نخواهند شد .

آیا بوتاکس مو می تواند از ریزش مو جلوگیری کند؟

در ادامه بررسی سوال آیا بوتاکس مو باعث ریزش می‌شود؟ این نکته را باید در نظر گیرید که در واقع بوتاکس مو نه تنها باعث ریزش مو نمی‌شود بلکه اگر ریزش موهای شما در اثر خشکی ساقه ، کم آبی وعوامل خارجی باشد درمان و پیشگیری نیز می‌شود .

اما اگر ریزش موهای شما در اثر مشکلات هورمونی یا چربی پوست سر یا کمبود پروتیِن و ویتامین‌ها باشد بوتاکس نمی‌تواند درمانگر مشکلات شما باشد .

علت ریزش مو بعد از بوتاکس چیست؟

حالا اگر شما بعد از انجام بوتاکس مو دچار ریزش مو شده‌اید باید چند نکته را مورد بررسی قرار دهید . اول اینکه آیا بوتاکس مورد استفاده برای موهای شما متناسب با نیاز مو‌های شما بوده است یا خیر، دوم اینکه آیا بوتاکس مورد استفاده برای شما اصل بوده یا فیک.

سومین مورد و مهم‌ترین نکته که بعد از انجام تراپی موها و کراتین باعث ریزش مو می‌شود استفاده ناصحیح ازشامپو و ماسک فری سولفات می‌باشد . در واقع به دلیل پایین بودن قدرت پاک‌کنندگی این شامپوها پوست  سردچار چربی شده و ریزش موها آغاز می‌شود.

پس توجه داشته باشید که هنگام استفاده از شامپوهای فری سولفات پوست سر را به خوبی با نوک انگشت ماساژ داده تا چربی به خوبی از سطح پوست سر پاک شود . در هنگام استفاده از ماسک های موهم  توجه داشته باشید که هر گونه ماسکی نباید با پوست سر تماس داشته باشد . ماسک ها با ایجاد یک لایه روی پوست سر هم باعث چربی پوست سر و هم باعث جلوگیری از اکسیژن‌رسانی به ریشه مو شده  و در نتیجه باعث ریزش موها می‌شود.

جواب سوال آیا بوتاکس مو باعث ریزش می‌شود؟

در نهایت باید بدانید که بوتاکس به خودی خود نه تنها باعث ریزش نمی شود بلکه می تواند یک تقویت کننده خوب برای مو باشد. اما برای جلوگیری از ریزش موهای خود و گرفتن بهترین نتیجه از بوتاکس مو حتما به موارد زیر دقت کنید.

. آسیب موها را به خوبی تشخیص دهید.

. مواد متناسب با آسیب موها انتخاب کنید.

 حتما توسط فرد متخصص کار احیا و صافی را انجام دهید..

 بوتاکس مورد نیازتون را از مراکز معتبرتهیه فرمایید..

 نکات مراقبتی پس از انجام بوتاکس را به خوبی رعایت فرمایید .

اگر در مورد بوتاکس مو، مواد بوتاکس مو و روش های بوتاکس مو سوالی داشتید می توانید از طریق کامنت های این مطلب و با تماس با مشاورین زلفان از ما بپرسید. زلفان مرجع خرید کراتین مو ، بوتاکس مو، محصولات مراقبت و سلامتی مو در ایران است که محصولات تخصصی حوزه مو را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *