مقالات آموزشی

میزان تاثیر بوتاکس مو در ضخامت موها

میزان تاثیر بوتاکس مو در ضخامت موها

تاثیر بوتاکس مو در ضخامت موها ، آیا بوتاکس مو را ضخیم می کند یا خیر؟

بوتاکس مو که از ماده شیمیایی خطرناک فرمالدئید که اغلب در درمان های مشابه یافت می شود، استفاده نمی کند؛ از کشور برزیل منشا می گیرد. برخلاف نام این روش درمانی، هیچ سوزن و تزریقی در آن وجود ندارد و پوست شما را درگیر نمی کند. در واقع این تشابه در نام این روش با تزریق های بوتاکس برای صافی چین و چروک، این است که موها را صاف می کند. در این روش درمانی از موادی استفاده می شود که موهای فر و یا مجعد شما را صاف، ابریشمی و براق نشان می دهد.

انجام این روش درمانی برای احیاء و صافی موها، بسیار ساده است. در انجام بوتاکس مو، موها ابتدا شسته می شود تا هرگونه مواد اضافی از روی موها پاک شده و تارهای مو برای دریافت مواد بوتاکس آماده شود. سپس موها در دسته های کوچک تر تقسیم شده و مواد بوتاکس روی آن اعمال می شود. باید مرحله مواد گذاری با دقت بالا انجام شود تا تمام قسمت های مو از ریشه تا نوک ساقه به آن آغشته شود. بعد از گذشت حدود 45 دقیقه، مواد بوتاکس از روی موها شسته شده و در انتها، اتو کشی می شوند. کل این فرآیند بسته به حجم موها و بلندی آن، حدود 1 ساعت و نیم تا 2 ساعت طول می کشد.

اما سوال اصلی که توسط بسیاری افراد پرسیده می شود، این است آیا بوتاکس مو می تواند موهای نازک را ضخیم کند یا خیر؟ در ادامه با ما در زلفان همراه باشید تا به پاسخ این سوال بپردازیم.

تاثیر بوتاکس مو در ضخامت موها

انجام بوتاکس مو، یکی از روش هایی است که بیشتر از صافی، به ترمیم و احیاء بافت موها کمک می کند. این روش درمانی برای ترمیم موهای سوخته و آسیب دیده بسیار مفید بوده و می تواند موهای سالم و زیبا به شما بدهد. اگر موهای نازک و کم حجمی دارید که به دلیل انواع مختلف عوامل محیطی آسیب دیده، می توانید بوتاکس مو را برای حجم دادن و کمک به ضخیم شدن موهایتان استفاده کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *