مقالات آموزشی

مزایای استفاده از دستگاه نانواستیم

مراقبت های بعد از صافی مو با دستگاه نانو

یکی از روش های جدید برای احیای موهای آسیب دیده و دهیدراته استفاده از دستگاه نانواستیم است. اگر راجب احیا مو با دستگاه نانواستیم می خواهید اطلاعاتی را جمع آوری کنید و بعد برای انجام دادن تصمیم گیری نمایید ادامه این مطلب را از دست ندهید. هر روشی که بخواهید با آن موهای خود را صاف و احیا کنید دارای مزایا و معایبی خواهد بود. آبرسانی مو با دستگاه نانواستیم برای موهای زبر و خشن و آسیب دیده و دهیدراته بسیار مناسب است. با دستگاه نانواستیم به جذب مواد کراتین مو و بوتاکس مو کمک کنید و نتیجه بهتری را کسب کنید. استفاده از دستگاه نانواستیم مو مزایای دیگری دارد که در ادامه در فروشگاه زلفان بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

یکی از کاربردهای دستگاه نانو استیم کارهای درمانی و یا پلکس تراپی میباشد .به این صورت که شما میتوانید ویال های درمانی یا برخی از پلکس ها (پایه آبی) را در مخزن دستگاه ریخته و روی قسمت های مورد نظر مو اسپری نمایید . استفاده از دستگاه نانو قبل از انجام کراتین . بوتاکس و پروتیین تراپی میتواند علاوه بر آبرسانی م.ها

هیدروژن تراپی با دستگاه نانو

تراپی مو به هر نوع ویتامینه و پروتئینه کردن مو گفته می شود و با انجام دادن آن می توانید به موهای آسیب دیده خود سلامتی را برگردانید. وقتی نزد کسی که در این کار تخصص دارد می روید ابتدا با تشخیص نوع و جنس موی شما با استفاده از مواد آبرسان و جوان کننده مو طراوات و شادابی را به موهای شما برمیگرداند. تراپی انواع مختلفی دارد که شامل: آرگان تراپی، کره تراپی، خاویار تراپی، بوتاکس تراپی، پلکس تراپی و غیره می باشد که موادی که برای آن ها به کار می رود حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، انواع کاندیشنرهای آبرسان و پروتئین بوده که با تزریق به ساقه مو مواد غذایی از دست رفته را به موها بازمیگردد.

هیدروژن تراپی و صاف کردن مو با دستگاه نانو یا همان نانو اسپری انجام می شود که این دستگاه تحت فشار 3.3 اتمسفر مولکول های تک آب را به قطر 0.26 نانومتر تبدیل کرده و با آنیون سازی قوی و گرمای بخار در کورتکس و کوتیکول مو به قطر یک نانومتر نفوذ می کند و بوسیله گرما محصولات مراقبتی مثل کراتین مو، رنگ، دکلره، بوتاکس و ریباندینگ را بسیار بیشتر ماندگار می کند. صافی مو با دستگاه نانو باعث از بین بردن یونهای منفی و رایحه های مرده مو می شود.

صافی مو با دستگاه نانو

تفاوت موهای سالم و آسیب دیده

وقتی می خواهید موهای خود را با دستگاه نانو صاف کنید باید بدانید که موهای شما سالم است یا آسیب دیده می باشد. برای تشخیص موهای سالم باید در سطح آن هیچگونه شکستگی دیده نشود و کاملا شفاف و براق باشد. موی سالم بدون موخوره و نرم است و برای سالم نگه داشتن آن باید مرتب به آن ویتامین و پروتئین برسانید. موهای سالم نیازی به کراتین کردن ندارد ولی با انجام دادن آن به موهای خود استحکام و صافی بیشتری می دهید.

اما در مورد موهای آسیب دیده همه چیز برعکس می شود موها زبر و شکننده و دارای موخوره بوده و در هنگام شانه زدن خورد خواهد شد که این موها به سادگی حالت نمی گیرد و نیاز به بسترسازی و سپس کراتین کردن دارد. علاوه بر بسترسازی می توان از مواد دیگری مانند کراتین کراپلکس گلد (Keraplex Gold) برای صاف کردن موها استفاده کرد

کراتین کراپلکس گلد

مزایای استفاده از دستگاه نانواستیم برای موها

دستگاه نانو اگر به صورت تخصصی انجام شود مزایای داشته که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • ساقه مو و ریشه های آسیب دیده مو را آبرسانی می کند
 • تزریق اکسیژن و اکسیژن تراپی به ریشه و ساقه مو
 • پاکسازی مو و اکسیداسیون آن
 • بخاردهی و اکسیژن رسانی بالا
 • بخور سرد و گرم که می توان مقدار آن را تنظیم کرد
 • برای موهای آسیب دیده، چرب و معمولی سه حالت پیش فرض را می توان در نظر گرفت
 • وقتی موهای خود را رنگ و تراپی می کنید باعث ماندگاری بیشتر آن ها می شود
 • نفوذ ذرات نانو آب داخل بافت مو
 • افزایش و ترویج گردش خون در پوست سر
 • رفع ریزش و شوره سر
 • آماده کردن مو برای جذب بهتر مواد کراتین مو و احیا
 • دارای نور مادون قرمز و ماورابنفش
 • دستگاه نانو استیم گان قابلیت تنظیم دما از 50 تا 70 درجه را دارد.

دستگاه نانو استیم گان

چرا باید از هیدروژن تراپی استفاده کنیم

اگر می خواهید موهای صاف و خوش حالتی داشته باشید اما از قیمت مواد کراتین مو و خرید بوتاکس مو برنمی آیید بهترین روش برای شما استفاده از دستگاه نانو می باشد. این نوع از صافی بوسیله دستگاه اتومو جدید که به دستگاه نانو معروف است انجام می شود. این دستگاه با داشتن ذرات نانو و تیتانیوم همچنین پوشش الماسی که روی آن وجود دارد باعث صاف شدن موهای وز و تابدار شده و آن را صاف و خوش حالت می کند. یکی از روش های بی خطر و ارزان که بدون مواد شیمیایی خطرناک بوده با دستگاه نانو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *