مقالات آموزشی

تفاوت بوتاکس مو با پروتئین تراپی ، کدام بهتر است؟

تفاوت بوتاکس مو با پروتئین تراپی

تفاوت بوتاکس مو با پروتئین تراپی ، کدام بهتر است؟

هر ساله، شاهد ایجاد و معرفی روش های متفاوت بسیاری هستیم که وعده صافی و احیاء موهای آسیب دیده را می دهند. در این میان، روش هایی مانند کراتینه مو بیشتر شناخته شده و افراد بیشتری از آن ها استفاده می کنند، در حالی که روش های دیگر، کمی جدیدتر هستند. با توجه به این مسئله که روز به روز این روش ها در حال بیشتر شدن هستند، انتخاب یک روش موثر برای درمان موها بسیار سخت می شود. در این مطلب، می خواهیم دو روش پروتئین تراپی و بوتاکس با هم مقایسه کرده و ببینیم که کدام یک برای درمان موها بهتر عمل می کند. برای این کار، با ما در زلفان همراه باشید تا با این دو روش بیشتر آشنا شویم.

اغلب افراد درمان بوتاکس مو را با تزریق بوتاکس اشتباه می گیرند. تزریق بوتاکس، درمان های شامل تزریق بوتولینوم است که برای روش های مختلف پزشکی و ضد پیری استفاده می شود. اما درمان بوتاکس مو، داستان کاملاً متفاوتی است. در حقیقت درمان مو با بوتاکس حاوی سم بوتولینوم نیست. این درمان حاوی اسیدهای آمینه، آنتی اکسیدان ها، پروتئین ابریشم و گندم، روغن خاویار، امگا 3 و کمپلکس کلاژن و همچنین بسیاری از ویتامین های دیگر است. بوتاکس مو به عنوان یک درمان موثر و مرطوب کننده و ترمیم کننده مو استفاده می شود. همه این ها، در حالی است که پروتئین تراپی به طور ویژه، روی جبران پروتئین های ساختاری از دست رفته مو تمرکز دارد.

تفاوت بوتاکس مو با پروتئین تراپی

در حقیقت نمی توان بین درمان مو با بوتاکس و پروتئین تراپی به مورد خاصی اشاره کرد، ولی در حالت کلی پروتئین تراپی صافی بیشتری را نسبت به بوتاکس مو ارائه می دهد. همچنین باید به این مورد هم اشاره کرد که پروتئین کردن مو دارای قیمت مناسب و ارزان تری است. در مقابل بوتاکس مو صافی کمتر اما احیا بیشتر ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *