مقالات آموزشی

میزان تاثیر بوتاکس مو بر روی موخوره ، فواید بوتاکس مو

میزان تاثیر بوتاکس مو بر روی موخوره

میزان تاثیر بوتاکس مو بر روی موخوره ، آیا با بوتاکس کردن موها، موخوره های آن از بین می رود؟

وقتی روی پوست خود چین و چروک می بینید، ممکن است به فکر انجام تزریق بوتاکس باشید. یک داروی تجویز شده رایج که برخی افراد از آن برای صاف شدن چین و چروک استفاده می کنند. اما بوتاکس برای موهای شما چطور؟

موهای سر شما با افزایش سن و در اثر بسیاری شرایط محیطی، دقیقاً مانند پوست، سلامت و حالت طبیعی خود را از دست می دهند. محصولات جدیدی برای مو تحت عنوان “بوتاکس مو” به بازار عرضه می شوند، زیرا قرار است موها را به حجم قبلی بازگردانده، آن را صاف کرده و به کاهش وز مو کمک کنند. بوتاکس برای مو در واقع حاوی ماده سم بوتولینوم که ماده اصلی بوتاکس های استفاده شده برای چین و چروک هستند، نیست. در عوض، این یک نام بر اساس نحوه کار محصول است. درست مانند بوتاکس که با شل شدن عضلات و صاف کردن پوست کار می کند، “بوتاکس مو” با پر کردن فیبرهای جداگانه مو به شما کمک می کند تا پر و صاف شود.

اما آیا علاوه بر این موارد، بوتاکس مو می تواند موخوره را از بین ببرد؟ برای پاسخ به این سوال لازم است کمی بیشتر با نحوه عملکرد بوتاکس و مزایا آن آشنا شویم. در ادامه با ما در فروشگاه زلفان همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

بوتاکس مو و تاثیر آن بر روی موخوره

بوتاکس مو در واقع یک درمان نرم کننده عمیق است که الیاف مو را با پرکننده ای مانند کراتین می پوشاند. روش درمانی هر قسمت شکسته یا نازک روی هر رشته مو را پر می کند تا موها پر و براق تر به نظر برسند. مواد تشکیل دهنده بسته به محصول متفاوت هستند. اما در مجموع، انجام بوتاکس به ایجاد ظاهر موهای نرم و صاف کمک می کند. می توانید برای انجام بوتاکس مو، به یک آرایشگاه مراجعه کنید و یا محصولی را که بتوان در خانه استفاده کرد، خریداری کنید.

مزیت بزرگ این محصول، این است که می توان از آن برای اکثر افراد با انواع الگوهای جنس مو استفاده کرد. شما می توانید برای دریافت مزایا زیر، از بوتاکس برای موهای خود استفاده کنید؛

  • از بین بردن موخوره
  • برای ترمیم موهای بسیار نازک، فاقد حجم و درخشش
  • برای ترمیم موی آسیب دیده
  • برای ترمیم موهای دهیدراته

بنابراین، می بینیم که بوتاکس مو برای از بین بردن موخوره نیز مفید بوده و در پاسخ به این سوال که آیا موخوره را از بین می برد، با اطمینان خاطر می توان گفت که بله این کار را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *