مقالات آموزشی

تاثیر بوتاکس مو بر روی دکلره و موهای رنگ شده

تاثیر بوتاکس مو بر روی دکلره و موهای رنگ شده

آیا استفاده از بوتاکس مو بلافاصله بعد از دکلره و رنگ کردن موها مضر است؟ آیا برای کاهش آسیب های دکلره می توان بلافاصله از بوتاکس مو استفاده کرد؟ آیا بوتاکس مو بر روی دکلره و رنگ موها تاثیر می گذارد؟ برای پاسخ به این سوالات پیشنهاد می کنیم که به خواندن این مطلب ادامه دهید.

بوتاکس مو به عنوان یک درمان ضد پیری مو شناخته می شود. این روش حتی می تواند موهای آسیب دیده را به تارهای صاف و براق تبدیل کند. پس از شستن و خشک شدن کامل موهای شما، با یک ماده نرم کننده عمیق و عاری از مواد شیمیایی، پوشانده می شود. این درمان، موهای شما را با مواد 100٪ طبیعی شامل پروتئین ها، ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و روغن های مغذی و مفید، تغذیه می کند. مواد بوتاکس مو، با استفاده از اتو موهای مخصوص و پرقدرت بر روی موهای شما مهر و موم می شود. پس از آن، به موهای صاف، آبرسانی شده و سالم خود می رسید.

یکی از مزایای اصلی دریافت بوتاکس مو این است که موهای شما تا چند ماه بدون وز و قابل کنترل خواهد بود. بنابراین، برای کسانی که به دلیل رنگ یا دکلره کردن موها و استفاده مکرر از وسایل حرارتی مجبورند مدام موهای خود را حالت دهند، انجام بوتاکس مو بسیار مناسب است. اگر موهای فر، وز، سوخته و آسیب دیده دارید و می خواهید حالت آن ها را صاف و براق کنید، بوتاکس مو یک گزینه عالی برای شما است. اما آیا می توان از بوتاکس مو بلافاصله بعد از دکلره کردن موها استفاده کرد؟ در ادامه با ما در فروشگاه اینترنتی زلفان همراه باشید تا به پاسخ این سوال به صورت دقیق تر بپردازیم.

تاثیر بوتاکس مو بر روی دکلره موها

برخلاف آنچه که بسیاری افراد تصور می کنند، انجام بوتاکس مو هیچگونه تداخلی با رنگ مو یا دکلره نداشته و حتی می توان آسیب های ناشی از آن را به کمک بوتاکس جبران کرد. انجام بوتاکس مو، می تواند از وز شدن و موخوره ناشی از سوخت بعد از دکلره کردن موها، جلوگیری کند. همچنین این کار می تواند ماندگاری رنگ مو و درخشش آن را نیز تا حد زیادی حفظ کند چرا که مواد بوتاکس یک لایه محافظتی روی موها ایجاد می کند. اگر قصد انجام بوتاکس مو بعد از دکلره روی موهای خود را دارید، بهتر است قبل از آن حتماً موهای خود را با شامپوهای محافظ رنگ مو بشوئید.

با توجه به اینکه بوتاکس مو باعث خراب شدن رنگ و دکلره مو می شود، بهتر است حداقل دو هفته بعد از دکلره و رنگ مو، بوتاکس انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *