مقالات آموزشی

بیشترین میزان ماندگاری بوتاکس مو چقدر است؟

بیشترین میزان ماندگاری بوتاکس مو چقدر است؟

بیشترین میزان ماندگاری بوتاکس مو چقدر است؟ زمان استاندارد استفاده از بوتاکس هر چند وقت یکبار است؟

درمان های بوتاکس و کراتین مو دو مورد از متداول ترین روش های درمانی است که در سالن ها و مراکز تخصصی مو، برای افرادی که می خواهند موهای صاف، براق و سالم داشته باشند، استفاده می شود. هدف اصلی بوتاکس مو این است که موهای شما را در حالی که نرم و صاف تر می شوند، از موخوره و سایر آسیب های اینچنینی نجات دهد. به طور کلی می توانید فکر کنید که بوتاکس مو، بهترین درمان نرم کننده عمیق برای موهای شماست.

اگر موهای شما کم آب است، شما به طور طبیعی موهای فر دارید، موهایتان را اغلب رنگ می کنید، دچار وز شدید می شوید یا در آب و هوای مرطوب زندگی می کنید، درمان بوتاکس مو می تواند برای شما یک نجات دهنده باشد. بوتاکس مو یک درمان نرم کننده غیر شیمیایی است که موهای شما را با سرامیدهای مشتق شده تزریق می کند و یک سد محافظتی برای انواع موها است. اگر به دنبال درمانی هستید که هیچ ماده شیمیایی قوی را شامل نشود، این یک گزینه عالی برای مردان و زنان است. اما این روش تا چه مدت ماندگاری دارد و مدت زمان استاندارد استفاه از بوتاکس، هر چند وقت یک بار است؟ با ما در زلفان همراه باشید تا به این سوال مهم پاسخ دهیم.

میزان ماندگاری بوتاکس مو

هنگام رفتن به یک مرکز تخصصی انجام درمان های مو و یا یک سالن زیبایی برای انجام بوتاکس مو، باید بدانید تقریباً بین یک ساعت تا یک ساعت و نیم طول می کشد تا درمان انجام شود. این زمان به حجم و طول موهای شما بستگی دارد. به طور معمول آرایشگر شما موهای شما را می شوید تا مواد اضافی که ممکن است تداخل ایجاد کند، از بین برود. پس از آن، بوتاکس مو را برای مدت 30 تا 45 دقیقه روی موها گذاشته و سپس سایر مراحل مانند شستشو و اتو کشی انجام می شود.

درمان های بوتاکس مو نتایج نیمه دائمی را ارائه می دهند که به طور معمول از 2-4 ماه ماندگاری دارد. این زمان بر اساس میزان رشد مو و تعداد دفعات شستشوی مو شما تغییر می کند. ما برای اطمینان از داشتن موهای سالم، توصیه می کنیم هر 3 ماه یک بار، بوتاکس موهای خود را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *