مقالات آموزشی

لیست بهترین اتو مو کراتینه خوب در سال 1400

لیست بهترین اتو مو کراتینه خوب در سال 1400

لیست بهترین اتو مو کراتینه خوب در سال 1400، آیا با بهترین اتوموهای کراتینه آشنایی دارید؟

استفاده از اتو مو مناسب برای به دست آوردن نتایج مطلوب پس از درمان با کراتین، حیاتی است. مرحله اتو کشی  در کراتینه به یک صاف کننده مو با حرارت فوق العاده زیاد نیاز دارد. گرمای زیاد برای مهر و موم شدن کوتیکول های مو و اطمینان از درخشش زیاد و نتیجه صاف و ابریشمی لازم است. هنگامی که از اتوی مو داغ استفاده می کنید تا محلول کراتینه را روی ساقه مو ببندید، بهتر است از اتو موهای ساخته شده از تیتانیوم یا سرامیک استفاده کنید. همچنین، بسیار مهم است که اتو مو شما صفحه نمایشی برای نشان دادن دمای داشته باشد تا کار برای شما آسان شود. دمای مطلوب برای این کار، 450 درجه فارنهایت است و اتو مو باید تا این دما گرم شود.

همچنین ویژگی گرمای قابل تنظیم، یک ویژگی حیاتی است که شما را قادر می سازد دمایی را که برای هر نوع مو مناسب است، تنظیم کنید. در این مقاله از مجموعه مقالات مجله وب سایت زلفان، به طور کامل به بررسی بهترین اتو مو کراتینه پرداخته و می بینیم که کدام اتوها برای این کار مناسب تر هستند. اگر می خواهید در خانه موهای خود را کراتینه کنید و یا مرکز تخصصی کراتین دارید و به دنبال بهترین اتو مو کراتینه هستید، مطالعه این مطلب می تواند برای شما مفید باشد.

انتخاب بهترین اتو مو برای کراتینه

به دنبال اتو مو مناسب برای کراتینه هستید؟ ما به شما در انتخاب و خرید بهترین اتو مو کراتینه کمک می کنیم. استفاده از یک اتو مو مناسب در مراحل کراتینه موها، یکی از مهم ترین مسائلی است که باید در نظر گرفت. برای این کار، باید موهای شما با استفاده از یک صاف کننده بسیار داغ اتو شود تا در نهایت، بهترین نتیجه را دریافت کنید. این گرمای زیاد، باعث می شود تا مواد کراتینه بهتر به درون بافت مو نفوذ کنند. برای بهترین کراتینه مو، دمای بالای 400 درجه فارنهایت برای حفظ مدل مو و حفظ وضعیت مو ایده آل است اما باید به بافت طبیعی آن نیز آسیبی نرسد. کراتینه کردن، داشتن موهای صاف و ابریشمی را برای شما تضمین می کند اما باید از بهترین محصولات و ابزارها استفاده کنید.  

البته مواد کراتین نیز تا حد زیادی در نتیجه گیری موثرتر، نقش دارند. برای مثال، خرید کراتین کادیوو یکی از بهترین گزینه ها در میان محصولات کراتینه است که می توانید آن را برای انواع مو انتخاب کنید. اما بحث اصلی، انتخاب بهترین اتو مو کراتینه است. در ادامه، بیشتر با نحوه انتخاب بهترین اتو مو برای انجام کراتینه خواهیم پرداخت. دو عامل عمده وجود دارد که باید به همراه سایر ویژگی های اضافی به دنبال آن ها باشید. داشتن صفحات تیتانیوم و قابلیت ثابت نگه داشتن دماهای بالا، در کنار سایر قابلیت ها بسیار مهم هستند.  

انتخاب بهترین اتو مو برای کراتینه

1. صفحات تیتانیوم

تیتانیوم توانایی رسیدن به دمای بالا فقط در چند ثانیه را دارد. این فلز بی اثر است و با هیچ یک از محصولات مو تداخلی نخواهد داشت. تیتانیوم همچنین گرما را بهتر از سرامیک حفظ می کند و توزیع یکنواخت گرما را ارائه می دهد. با شروع صاف کردن، صفحات تیتانیوم سطح حرارت ثابت را حفظ می کنند. این نتیجه در پایان کامل خواهد بود و به موهای شما درخشش بی نظیری می بخشد. ماندگاری گرما در این فلز نیز به مراتب بهتر از سرامیک معمولی است و توزیع یکنواخت گرما را ایجاد می کند.

برای فعال كردن كراتین در محصول، اتو مو باید بتواند به 450 درجه فارنهایت برسد. هنگامی که شما در حال انجام درمان کراتین هستید، داشتن بهترین اتو مو کراتینه که بتواند دما را بدون نوسانات گرما حفظ کند، مهم است. برای حالت دادن به موهای صاف شده و کراتینه خود می توانید از اتو موهای تخصصی کراتینه استفاده کنید. البته اتو موهای سرامیکی نیز بسیار کاربردی و مناسب هستند و در صورتی که به اتو موهای تیتانیومی دسترسی نداشته باشید، می توانید از آن ها استفاده کنید. در مجموع، شما باید پیش از خرید کراتین مو، از داشتن یک اتو مو کراتینه عالی مطمئن شده و حتماً آن را تهیه کنید. سپس می توانید محصولات کراتینه را از فروشگاه های معتبری مانند فروشگاه زلفان خریداری کرده و موهای خود را صاف کنید.

2. قابلیت نگه داشتن درجات حرارت بالا

گفته می شود که درجه حرارت بالا برای فعال شدن کراتین در کل روند کراتینه بسیار مهم است. حتی پس از انجام کراتینه، هر از چندگاهی قرار گرفتن موها در دمای بالا می تواند در ترمیم کراتین کمک کند. داشتن یک اتو مو مناسب که بتواند دمایی را که تنظیم کرده اید بدون هیچ گونه نوسان گرما حفظ کند، ضروری است. پس از آن نیز می توان از همان ابزار برای ترمیم و صاف کردن موها استفاده کرد. برای جلوگیری از صدمه دیدن موها در اثر گرما، به دماهای بیش از 400 درجه فارنهایت نروید. همیشه از سرم ضد حرارت استفاده کنید تا کوتیکول ها و رشته ها را بیش از حد گرم نکنید.

3. ویژگی های دیگر انتخاب بهترین اتو مو کراتینه

در انتخاب بهترین اتو موهای کراتینه، باید به موارد دیگری از جمله دو ویژگی دیگر نیز توجه کنید. از ویژگی هایی مانند تنظیم رطوبت هوشمند، دمای قابل تنظیم، زمان گرم شدن سریعتر و استفاده از فناوری یونی نیز باید در هنگام انتخاب بهترین اتو مو کراتینه پس از درمان کراتینه، مراقبت شود. این ویژگی ها نه تنها برای موهای تحت درمان با کراتینه مهم هستند، بلکه می توانند برای هر نوع مویی مفید باشند. اگر می خواهید موهایتان در اثر اتو کردن و صاف کردن های مداوم آسیب نبیند، بهتر است به تمام این موارد توجه کنید.

معرفی بهترین اتو مو کراتینه

با مطالعه موارد گفته شده در بالا، حال می دانید که برای خرید بهترین اتو مو کراتینه باید به چه نکاتی توجه کنید. خرید لوازم برقی و جانبی مو همیشه کار ساده ای نیست و نمی توان به هر برندی اعتماد کرد چرا که با خرید یک محصول بی کیفیت، ممکن است تا حد زیادی به  موهای خود آسیب بزنید. همچنین تنها در نظر گرفتن قیمت و گرانی یا ارزان بودن یک محصول، نمی تواند دلیل بد یا خوب بودن آن باشد. ما سعی کردیم تا با معرفی سه محصول باکیفیت پیشنهادی، به شما در خرید بهترین اتو مو کراتینه کمک کنیم. در ادامه، این محصولات را می بینید.

1. بهترین اتو مو کراتینه فانکور کره پهن

اتو مو فانکور، یکی از بهترین و شناخته شده ترین اتو موها برای کراتینه است که با خیال راحت می توانید آن را انتخاب و خریداری کنید. اتو مو Fun Kor کره ای پهن، یکی از بهترین صاف کننده های موجود در بازار است و توسط آرایشگران برتر مو در سراسر جهان توصیه می شود. اگر موهای صاف، لَخت و براق می خواهید، می توانید این محصول را برای کراتینه موهایتان انتخاب کنید.

فناوری سرامیک / تورمالین فوق العاده صاف و انحصاری Fun Kor حرکت صاف و صاف بدون کشیدن یا شکستن مو را تضمین می کند. همچنین با محافظت از موها، از آسیب دیدن آن جلوگیری می کند. در بررسی های انجام شده، حتی کسانی که بیش از دو سال از این اتو مو استفاده کرده اند، همچنان از عملکرد آن راضی هستند. این اتو، موها را براق و صاف می کند، به مو آسیب نمی رساند و استفاده از آن آسان است.

مشخصات فنی اتو مو فانکور:

  • سیستم کنترل دما دیجیتالی با صفحه نمایش LCD
  • سیستم گرمایش پیشرفته با سرعت گرمایش بالا
  • با کیفیت بالا با صفحات پوشیده از سرامیک
  • ضد الکتریسیته روی مو با آزاد کردن آنیون ها
  • سیم 2.5 متری بلند
  • در چند ثانیه به دمای گرم 230 درجه سانتیگراد می رسد.
  • درجه حرارت بالا را در حین استفاده حفظ می کند.

اتو مو کراتین فانکور کره پهن

2.  اتو مو کراتینه جیمی مدل GM 423

یکی دیگر از اتو موهای بسیار باکیفیت برای کراتینه مو، اتو مو کراتینه جیمی مدل GM 423 است. ما به شما این محصول را نه تنها به دلیل کیفیت زیاد، بلکه به دلیل قیمت مناسب پیشنهاد می کنیم. اتو مو کراتینه جیمی یا PROGEMEI، دارای کنترل دمای دیجیتال بوده و می تواند تا حداکثر 240 درجه سانتی گراد گرم شود. البته این اتو مو برای افرادی که در مرکز کراتینه خود تنها چند مورد را در ماه انجام می دهند، بهتر است و بیشتر برای مبتدیان مناسب تر است. استفاده از این اتو مو برای موهای خشک توصیه شده است.

این اتو مو دارای نمایشگر 30*110 میلی متری بوده و می تواند درجه حرارت اتو مو را نشان دهد. شما می توانید هر دسته مو را تنها در کمتر از 1 دقیقه با این اتو مو صاف کنید. جنس صفحات این اتو مو تیتانیومی بوده و در مدت زمان کمی، داغ می شود. همچنین گرما را به خوبی در صفحات نگه می دارد.

اتو مو کراتینه جیمی مدل GM 423

3. بهترین اتو مو کراتینه باریک فانکور کره

اتو مو باریک فانکور کره، نسخه با صفحات باریک تر از همان اتو مو فانکور با صفحات پهن است. این اتو مو دارای صفحات سرامیکی بوده و حداکثر درجه حرارت آن می تواند تا 230 درجه سانتی گراد برسد. اتو مو فانکور برای کارهای کراتینه و ریباندینگ مناسب بوده و طراحی بسیار خوش دست و مناسبی دارد. صفحات باریک این اتو مو، می تواند دسته های باریک موی شما را در مدت زمان کمی صاف و براق کند.

اتو مو کراتینه باریک فانکور کره

در این مقاله، به طور کامل با ویژگی های یک اتو مو کراتینه عالی آشنا شدیم و دیدیم که کدام محصولات می تواند برای انجام کارهای کراتینه مناسب تر باشد. همچنین با چند نمونه از بهترین اتو موهای کراتینه با کیفیت بالا و قیمت مناسب آشنا شدیم. شما می توانید تمام این اتوهای مو و سایر محصولات مراقبتی، مواد کراتینه، مواد ریباندینگ و … را در فروشگاه زلفان خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *