مقالات آموزشی

ماندگاری بوتاکس مو چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

ماندگاری بوتاکس مو چقدر است

هزینه انجام بوتاکس مو با توجه به تاثیر بسیار مفیدی که روی بافت موها می گذارد، به هیچ وجه ارزان نیست. به همین دلیل، این مسئله که مدت زمان ماندگاری بوتاکس چقدر است، برای افرادی که این درمان را انجام می دهند بسیار مهم است. به طور کلی، گفته می شود که ماندگاری بوتاکس می تواند از 2 تا 4 ماه متغیر باشد که این ماندگاری، به عوامل متعددی بستگی دارد. در ادامه، ما در زلفان به شما خواهیم گفت که ماندگاری بوتاکس مو برای افراد مختلف چقدر بوده و این مسئله به چه عواملی بستگی دارد.

چرا نمی توان به صورت دقیق گفت که ماندگاری بوتاکس چقدر است؟ زیرا جنس و بافت موهای همه افراد با هم متفاوت است. موهای افراد مختلف، در معرض شرایط زندگی و آب و هوای کاملاً متفاوتی است. موی شخصی که در آب و هوای مرطوب زندگی می کند با موی شخصی که در آب و هوای خشک زندگی می کند، یکسان نیست. همچنین موهایی که هر روز شسته می شوند با موهایی که هر 3 روز شسته می شوند، یکسان نیستند. این روند به همین صورت می تواند ادامه داشته باشد. همچنین موهای افراد می تواند نازک یا ضخیم، چرب یا خشک و … باشد.

ماندگاری بوتاکس مو

با گفتن تمام شرایط و حالات گفته شده در بالا، و با فرض اینکه شما از بوتاکس با کیفیت استفاده می کنید، ماندگاری بوتاکس روی موهای افراد مختلف کاملاً متغیر است. هر دو روش درمانی بوتاکس و کراتین مو نتایج نیمه موقتی را ارائه می دهند. اثرات بوتاکس مو به طور معمول بین 2-4 ماه طول می کشد، در حالی که درمان های کراتین به طور متوسط ​​3 ماه ماندگاری دارد. خبر خوب این است که کارهای مختلفی وجود دارد که می توانیم انجام دهیم تا اطمینان حاصل شود که ماندگاری درمان، مدت زمان بیشتری ادامه دارد.

بسیاری از اوقات، تغییر ساده شامپوها یا تغییر عادت ها می تواند تفاوت زیادی برای موهای ما و ماندگاری بوتاکس و یا سایر روش های صافی و احیاء موها ایجاد کند. به همین منظور توصیه می شود که از شامپوی کم و بدون سولفات برای کمک به حفظ مزایای درمان تا زمانی که ممکن است، استفاده کنید. در بهترین حالت و در صورت نکات این چنینی، بوتاکس می تواند حدود 6 ماه دوام داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *