مقالات آموزشی

20 اتو مو برای موهای فر و پرپشت با قیمت مناسب

20 اتو مو برای موهای فر و پرپشت با قیمت مناسب

20 اتو مو برای موهای فر و پرپشت با قیمت مناسب، آیا برای موهای فر و پرپشت اتو موی مناسب وجود دارد؟

برای خانم های مو فرفری، مدت ها طول می کشد تا بهترین اتوی مو را برای صاف کردن موهای خود پیدا کنند. برای کسانی هم که موهای پرپشت یا نازک دارند، نمی شود از یک اتو استفاده کرد. هر نوع اتو مو نمی تواند برای تمام انواع موهای مختلف با بافت و جنس متفاوت، مناسب باشد. بهتر است قبل از تصمیم گیری در مورد اتو مو دلخواه و مناسب خود، کمی تحقیق کنید تا بهترین اتوی موهای مناسب موی فر، موهای ضخیم و موج دار، موهای نازک و … را پیدا کنید.

در چند سال اخیر، به نظر می رسد که موهای فر و به طور کلی حالت طبیعی مو، بالاخره ستایش شایسته خود را دریافت می کنند. اما این بدان معنا نیست که کسانی که دارای موهای فر و موج دار هستند، هنوز نمی توانند یک مدل موی صاف را تجربه کنند.

با وجود تعداد زیادی از ابزارهای موجود، تلاش برای یافتن بهترین نوع صاف کننده موهای فر، کاری است که مستلزم در نظر داشتن فاکتورهای زیادی است. باید به اندازه کافی برای این کار وقت بگذارید. همچنین باید بدانید که برای این کار، چه مواردی را باید در نظر بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. به عنوان مثال، باید بدانید گرمای مطلوب برای صاف کردن چیست؟ آیا صفحات روکش دار، جلوه براق و ماندگاری بیشتری برای من ایجاد می کند؟

استفاده از ابزارهای حرارتی برای صافی مو، یکی از بهترین روش هایی است که این افراد می توانند از آن برای حالت دادن موهایشان استفاده کنند. هر الگوی مو برای افراد مختلف منحصر به فرد است، و ابزاری که برای یک فرد مو فرفری به خوبی کار کند ممکن است از آن برای دیگری موثر نباشد. برای کمک به شما در تعیین اینکه چه نوع اتو مویی به طور موثر (و با خیال راحت) تارهای مو شما را صاف می کند، ما در این مطلب از فروشگاه اینترنتی زلفان، علاوه بر نکات انتخاب اتو مو مناسب موهای فر و پرپشت با قیمت مناسب، 20 اتو مو مختلف را به شما معرفی می کنیم.

اتو مو تیتانیوم در مقابل سرامیک؛ تفاوت چیست؟

همان طور که در مقاله لیست بهترین اتو مو کراتینه خوب در سال 1400 نیز گفتیم، اتو موهای تیتانیوم گرمای شدید را به سرعت و به طور مساوی پخش می کنند. همین امر آن ها را به گزینه ای مناسب برای موهای ضخیم و موج دار تبدیل کرده و در بین افراد حرفه ای به عنوان گزینه مطلوب انتخاب می شوند.  

اگر موهای ریز یا آسیب دیده دارید، گرمای زیاد اتو مخصوصاً تیتانیوم می تواند باعث شکستگی و خشکی آن شود. در این قسمت است که اتو موهای سرامیک وارد رقابت شده و به عنوان یک گزینه مناسب تر، مطرح می شود. اتوهای مو با این صفحات غیرفلزی یون های منفی تولید می کنند که کوتیکول مو را مهر و موم می کند، که در نتیجه یک ظاهر صاف و سالم بدون وز را مشاهده می کنیم. بسیاری از صاف کننده های سرامیکی نیز با تورمالین پوشیده می شوند؛ ماده معدنی که میزان تولید یون های منفی را به حداکثر می رساند.

دمای مطلوب اتو مو برای موهای فر و پرپشت

دمایی که برای صاف کننده خود انتخاب می کنید باید یک فاکتور اصلی برای شما در زمان خرید باشد. موهای نازک برای جلوگیری از آسیب دیدن نیاز به تنظیم گرمای کمتری دارند، در حالی که تارهای ضخیم و پرپشت، به راحتی در برابر دماهای بالاتر مقاومت می کنند. طبق آنچه که به صورت تجربی مشاهده شده، موهای نازک و آسیب دیده و یا موهایی که رنگ یا دکلره شده اند، باید در دمای زیر 300 درجه فارنهایت اتو شوند.

در همین حال، موهایی با بافت متوسط ​​می توانند بین 300 تا 380 درجه دما را تحمل کنند و بافت های سفت و محکم ممکن است تا 450 درجه فارنهایت برای رسیدن به ظاهر دلخواه کاملاً صاف، نیاز داشته باشند. اما به هر حال باید موهای خود را از حرارت محافظت کنید. در ادامه، می بینیم که چگونه می توانیم از موهای خود در برابر داغی صفحات اتو مو، محافظت کنیم.

دمای مطلوب اتو مو برای موهای فر و پرپشت

چگونه از موهای فر در هنگام صاف شدن محافظت کنیم

یکی از بهترین روش های برای جلوگیری از آسیب، استفاده از محافظ های حرارتی است. یک روغن محافظ یا اسپری با کیفیت می تواند به شما برای محافظت از تارهای مو در زمان اتوکشی آن، کمک کند. برخی از محصولات به طور موثرتری روی موهای خشک کار می کنند، در حالی که برخی دیگر باید روی رشته های مرطوب یا هر الگوی دیگری، استفاده شوند.

مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید، نگه داشتن اتوی مو در دمای زیر حداکثر دمای محافظ محصول، عملکرد صحیح آن را تضمین می کند. به عنوان مثال، اگر اسپری در برابر گرما تا 350 درجه محافظت می کند، در هنگام استفاده از اتو مو نباید از این دما بالاتر بروید. پس نکته دیگر، استفاده از اتو موهای با قابلیت تنظیم دما است. در ادامه، ما 20 نمونه از بهترین اتو موهای مناسب برای موهای فر و پرپشت را به شما معرفی می کنیم تا در زمان خرید، بتوانید آگاهانه انتخاب کنید.

20 اتو مو برای موهای فر و پرپشت

با توجه به تمام نکات گفته شده، ما سعی کردیم تا 20 اتو مو مناسب برای موهای فر و پرپشت را به شما معرفی کنیم. شما با مطالعه نکات گفته شده در بالا، می توانید اتو مو مناسب خود را انتخاب کنید. ما نیز با معرفی 20 نمونه از بهترین اتو موهای موجود در بازار، به شما در انتخاب محصول مورد نظرتان کمک می کنیم. فراموش نکنید که اگر موهای نازک و کم حجم دارید، می توانید با مطالعه مقاله “10 اتو موی مناسب برای موهای نازک و کم پشت” در زلفان، اتو مو مناسب خود را پیدا کنید.

1. اتو مو رمینگتون مدل S6500

اتو مو رمینگتون مدل S6500، یکی از بهترین اتو موهای مناسب برای موهای فر و پرپشت است که قابلیت تنظیم دما داشته و صفحات آن سرامیکی است.

2. اتو مو نانو بای بابلیس مدل ST-3300، اتو مو برای موهای فر و پرپشت

یکی از دیگر از اتو موهای مناسب با صفحات سرامیکی که قابلیت تنظیم دما داشته و می تواند در مدت تنها 30 ثانیه کاملاً داغ شود، اتو مو نانو بای بابلیس مدل ST-3300 است. شما می توانید دستگاه را بین 100 تا 230 درجه سانتی گراد تنظیم کنید.

3. اتو مو دارک استار مدل CL-168

اتو مو دارک استار مدل CL-168 یکی دیگر از بهترین اتو موها برای کسانی است که موهای فر و پرپشت دارند و می خواهند بهترین اتو را داشته باشند. این اتو مو ساخت ایتالیا بوده و صفحات آن به سرعت به دمای مورد نظر شما می رسد. این دستگاه یک مخزن آب دارد که با عبور دادن بخار از بین صفحات، آسیب به موها را تا حد ممکن کم می کند.

اتو مو دارک استار مدل CL-168

4. اتو مو نانو بای بابلیس مدل ST3360

صفحات پهن و سرامیکی اتو مو نانو بای بابلیس مدل ST3360 به خوبی می تواند موهای فر شما را صاف کند. این اتو نیز قابلیت تنظیم دما داشته و از نمایشگر LCD آن، می توانید دما را کنترل کنید. بیشینه دمای این اتو مو، تا 200 درجه سانتی گراد است.

5. اتو مو فیلیپس مدل BHS375/00، اتو مو برای موهای فر و پرپشت

به دلیل ویژگی یونیک و صفحه های سرامیکی در اتو مو فیلیپس مدل BHS375/00، می تواند به خوبی برای صاف کردن موهای پرپشت و ضخیم مناسب باشد. با استفاده از این اتو مو که در دو درجه دمایی مختلف تنظیم می شود، ظاهری براق و درخشان به موهای خود ببخشید.

6. اتو مو آمریکایی اینورتو

همان طور که گفتیم، اتو موهای با صفحه تیتانیومی به دلیل توانایی پخش یکنواخت گرما در صفحات اتو، می تواند برای صافی انواع مو و به خصوص موهای فر و پرپشت، مناسب باشد. اتو مو آمریکایی اینورتو به دلیل فناوری ایجاد یون های منفی، به کنترل وز موها نیز کمک می کند. شما می توانید این دستگاه را از فروشگاه زلفان و با بهترین قیمت می توانید خریداری کنید.

اتو مو آمریکایی اینورتو

7. اتو مو نانو بای بابلیس مدل ST3311

از دیگر اتو موهای مناسب برای موهای پرپشت و حجیم، اتو مو بای بابلیس مدل ST3311 است که دارای صفحات سرامیکی بوده و قابلیت تنظیم دما به صورت دستی دارد. همچنین قابلیت خاموشی خودکار پس از 60 دقیقه، می تواند برای کسانی که خاموش کردن دستگاه را فراموش می کنند، مناسب باشد. بیشینه دمایی این اتو مو، به 230 درجه سانتی گراد می رسد.

8. اتو مو کراتین فانکور کره پهن

یکی از اتو موهای مناسب برای موهای فر، اتو مو فانکور کره پهن است. این اتو مو به دلیل داشتن صفحات سرامیکی پهن، به خوبی می تواند موهای پرپشت و فر شما را صاف کرده و ظاهری مرتب و آراسته به آن ببخشد. همچنین این اتو مو برای کارهای صافی مو مانند کراتینه نیز به خوبی مناسب هستند. پس اگر قصد خرید کراتین مو دارید و یا متخصص انجام این کار در سالن های زیبایی هستید، می توانید اتو مو فانکور را انتخاب کنید.

اتو مو کراتین فانکور کره پهن

9. اتو مو فلر مدل HI-35، اتو مو برای موهای فر و پرپشت

اتو مو فلر مدل HI-35، یکی دیگر از بهترین اتو موها برای صافی موهای فر و پرپشت است. صفحات این اتو مو، سرامیکی بوده و از تکنولوژی تورمالین استفاده می کند.

10. اتو مو کراتینه جیمی مدل GM 419

از دیگر اتو موهای تیتانیومی برای صافی موهای پرپشت و فر، اتو مو کراتینه جیمی مدل GM 419 است. صفحات پهن این اتو و همچنین جنس آن، دستگاه را برای کراتینه نیز مناسب می کند. اگر می خواهید موهای خود را کراتینه کنید، می توانید این اتو مو را از وب سایت زلفان خریداری کنید. همچنین می توانید مواد کراتین کادیوو را از این وب سایت تهیه کنید. کراتین کادیوو، یکی از بهترین و شناخته شده ترین کراتین ها برای صافی موها بدون آسیب است.

اتو مو کراتینه جیمی مدل GM 419

11. اتو مو بای بابلیس مدل ST-3311

از اتو موهای سرامیکی مناسب برای موهای فر و پرپشت، اتو مو بای بابلیس مدل ST-3311 است. این اتو نیز در کمتر ای یک دقیقه به دمای بیشینه 230 درجه سانتی گرادی رسیده و همچنین قابلیت تنظیم دما دارد. صفحات دستگاه نیز اندازه متوسطی داشته و برای موهای ضخیم، مناسب هستند.

12. اتو مو کراتینه جیمی مدل GM 423

اتو مو کراتینه جیمی مدل GM 423 صفحات تیتانیومی داشته و در عرض کمتر از 60 دقیقه کاملاً داغ می شود. این اتو مو به خوبی می تواند برای کسانی که موهای کراتینه یا بوتاکس شده دارند، مناسب باشد. اگر قصد خرید بوتاکس مو دارید و یا می خواهید این روش احیاء مو را در سالن های زیبایی انجام دهید، یکی از گزینه ها برای اتو مو، همین مدل از اتو موها جیمی است.

13. اتو مو نانو بای بابلیس مدل ST-3328، اتو مو برای موهای فر و پرپشت

اتو مو نانو بای بابلیس مدل ST-3328 نیز به دلیل داشتن صفحات نسبتاً پهن، برای موهای فر و پرپشت مناسب است.

14. اتو مو رمینگتون مدل S8590

صفحات سرامیکی و عایق الکتریسیته در اتو مو رمینگتون مدل S8590، آن را برای موهای فر که بعد از صافی به شدت وز می شوند، کاملاً مناسب می کند. این صفحات همچنین تنها در عرض 15 ثانیه به دمای تنظیم شده شما خواهد رسید.

اتو مو رمینگتون مدل S8590

15. اتو مو نانو بای بابلیس مدل ST3310

در میان نظرسنجی های انجام شده، اتو مو بابلیس و به خصوص اتو مو نانو مدل ST3310، در بین خریداران این محصول از محبوبیت و رضایت بیشتری برخوردار بوده اند. صفحات پهن و سرامیکی این اتو، می تواند موهای شما را در چهار درجه دمایی مختلف، صاف کند.

16. اتو مو مسافرتی مدل 108

اگر موهای فر و پرپشت دارید و باید اتو مو خود را همیشه همراه داشته باشید، اتو مو مسافرتی مدل 108، یکی از بهترین انتخاب ها برای شما است. وزن سبک و اندازه مناسب این دستگاه آن را برای مسافرت مناسب می کند تا بتوانید آن را به همراه داشته باشید.

17. اتو مو  نانو بیبی باس مدل ST-3355

از دیگر اتو موهای عالی این لیست، اتو مو نانو بیبی باس مدل ST-3355 است. این اتو دارای صفحات سرامیکی با اندازه متوسط بوده و می توانید به کمک نمایشگر LED آن، دمای دستگاه را تنظیم و کنترل کنید.

اتو مو  نانو بیبی باس مدل ST-3355

18. اتو مو رمینگتون مدل S8540، اتو مو برای موهای فر و پرپشت

صفحات سرامیکی پیشرفته اتو مو رمینگتون مدل S8540 به خوبی می تواند موهای فر پرپشت شما را صاف کند. شما می توانید دستگاه را در 9 درجه دمایی مختلف تنظیم کنید تا از آسیب دیدن موها جلوگیری شود. این اتو برای کراتین مو نیز بسیار عالی است.

19. اتو مو نانو بای بابلیس مدل ST3336

اتو نانو بای بابلیس مدل ST3336 با صفحات نانو سرامیک، از دیگر اتو موهای مناسب برای انواع موهای فر و پرپشت است. این اتو دارای قابلیت تنظیم دما بوده و با نمایشگر LCD آن، می توانید دما را کنترل کنید.

20. اتو مو کراتینه باریک فانکور اتو مو برای موهای فر و پرپشت

آخرین اتو مو معرفی شده در لیست 20 اتو مو مناسب برای موهای فر و پرپشت، به اتو مو کراتینه باریک فانکور می رسیم. این محصول نیز دارای صفحات سرامیکی بوده به کمک نمایشگر آن، می توانید دمای صفحات را کنترل کنید. شما می توانید این محصول را نیز فروشگاه زلفان خریداری کنید.

در این مقاله از مجموعه مقالات مجله زلفان، به بررسی 20 اتو مو مناسب برای صافی موهای فر و پرپشت پرداختیم. تمام این 20 نمونه، از پرفروش ترین و محبوب ترین اتوهای مو موجود در بازار ایران هستند که می توانید با خیال راحت، هر کدام را که بیشتر به جنس و بافت موهای شما می خورد، خریداری کنید. همچنین بررسی کردیم که چه ویژگی هایی از اتو مو در هنگام خرید باید در نظر گرفته شود.

شما با مطالعه این مطلب می توانید به سادگی اتو مو مورد علاقه خود را که متناسب با نیاز موهایتان باشد، خریداری کنید. همچنین می توانید سایر مقالات کاربردی دیگر را در وب سایت زلفان مشاهده کنید. فروشگاه زلفان، با هدف ارائه بهترین محصولات و با مناسب ترین قیمت، خریدی مطمئن و ارزان را برای شما به ارمغان می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *