مقالات آموزشی

10 اتو مو مناسب برای موهای نازک و کم پشت

10 اتو مو مناسب برای موهای نازک و کم پشت

اتوهای مو، از تنوع بالایی در میان محصولات مختلف شرکت های مختلف برخوردار هستند. استفاده از هر نوع اتو مویی برای هر جنس مو و با هز اندازه بلندی مناسب نیست. اگر موهای کوتاهی دارید و می خواهید موهایتان را با استفاده از اتو مو به بهترین شکل حالت دهید، ما به شما در انتخال بهترین دستگاه ها کمک می کنیم. همچنین اگر موهای نازک و کم پشتی دارید، باید در انتخاب اتو مو بیشتر دقت کنید چرا که دستگاه شما نباید به بافت موهایتان آسیب بزند.

در این مقاله از فروشگاه زلفان، ما 10 اتو مو مناسب را که به ویژه برای موهای نازک و ظریف مناسب هستند، به شما ارائه می دهیم. استفاده از اتوها و فرکننده های مو روی موهای نازک می تواند مشکل باشد زیرا نمی تواند گرمای زیاد را تحمل کند و آسیب نبیند. نترسید، اتو موهایی که ما در اینجا جمع آوری کرده ایم طیف وسیعی از تنظیمات دما را دارند که برای موهای نازک بسیار خوب عمل می کنند. همچنین برخی نکات ضروری را برای انتخاب دستگاه توضیح می دهیم.

استفاده از اتو مو برای موهای نازک

آیا استفاده از اتو برای موهای ظریف در حالی که ممکن است به موهایتان آسیب بزند، مناسب است؟ خوشبختانه ابزارهایی وجود دارد که می تواند بدون آسیب به موها، آن ها را صاف کرده و به خوبی شما را به نتیحه مطلوب برساند.

به طور کلی، بهترین صاف کننده ها صفحات فوق العاده صاف دارند و تنظیمات گرمای کمی دارند. علاوه بر این، اتوهای مو امروزی از فناوری مادون قرمز، صفحات سرامیک و یونی استفاده می کنند تا بدون صدمه زدن به موهای شما آن را صاف کند.

در حالی که افرادی که موهایشان ضخیم است برای صاف کردن مو به دمای حداکثر 400 درجه فارنهایت نیاز دارند، این میزان گرما موهای نازک را کاملاً می سوزاند. بنابراین ضروری است که شما از ابزاری که دارای قابلیت کنترل دما است، استفاده کنید. علاوه بر این، هنگام استفاده از اتو موهای داغ و به طور کلی ابزارهای حرارتی، موهای شما وز و خشک می شوند، که اغلب منجر به شکستگی بافت آن می شود. در حالت ایده آل، شما باید دستگاهی پیدا کنید که بتوانید آن را روی دمای 200 درجه فارنهایت یا پایین تر تنظیم کنید. به این ترتیب می توانید بدون نگرانی موهای خود را حالت داده و صاف کنید.

استفاده از اتو مو برای موهای نازک

نکاتی برای صاف نمودن موهای نازک با اتو مو

داشتن موهای نازک اگرچه از نظر شما چندان خوشایند نباشد، اما خوبی هایی دارد. به عنوان مثال، این موها حالت دهی بسیار ساده تری داشته و کار با آن ها به اندازه موهای ضخیم و پر پشت، سخت نیست. البته باید در مراقبت و استفاده از وسایل و ابزارهای آرایش موهای نازک، به برخی نکات توجه کنید. هنگام استفاده از اتوی مو، باید از صفحات با قابلیت پخش مناسب گرما استفاده کنید، زیرا به شما امکان می دهد دسته های بزرگ تری از مو را اتو کنید. اتوکشی بیشتر منجر به قرار گرفتن در معرض گرمای بیشتر و در نتیجه آسیب به موها می شود. بنابراین، اگر از صاف کننده با دمای پایین استفاده کنید، صفحات باید بتوانند گرما را به خوبی در سراسر خود پخش کنند.

برخی از بهترین صاف کننده ها دارای صفحات سرامیکی روکش دار یا سرامیکی هستند که به طور مساوی گرما را توزیع می کنند تا موهای شما ابریشمی و صاف شود. آنچه به ذهن خطور می کند مارک های پیشرفته و گران قیمتی است که از گرمایش مادون قرمز و تورمالین استفاده می کنند و در عین حال باعث جلوگیری از آسیب دیدگی موی شما می شود. با استفاده از این نوع صاف کننده ها، دیگر نگران حالت دادن به موهای ظریف خود نیستید.

هنگام انتخاب اتو مو برای موهای نازک، بهترین صاف کننده مدلی است که دارای گرمای قابل تنظیم باشد. گرمای بیشتر، برابر است با آسیب بیشتر. اتوهای با درجه حرارت قابل تنظیم به شما این امکان را می دهند تا مقدار مناسب گرما را برای اطمینان از صافی کامل مو کنترل کنید. انواع مختلفی از اتوهای مو وجود دارد که اگرچه به اندازه کافی ایمن بوده و به موها آسیب نمی زنند، اما در عین حال به اندازه کافی قدرتمند هستند تا وز و موج مو را از بین ببرند.

10 نمونه اتو مو برای موهای نازک و کم پشت

اگر موهای ظریف یا نازکی دارید، باید برای داشتن آن خوشحال باشید. موهای نازک و یا حتی کوتاه، به سادگی می تواند برای انواع مختلف مدل ها مناسب بوده و آن را به شکل های مختلف و زیبا درآورد. البته که کسانی که موی نازک دارند، باید مراقبت های بیشتری روی آن انجام داده و بیشتر به موهایشان رسیدگی کنند. شما برای مراقبت از آن به بهترین ابزارها و محصولات نیاز دارید تا آسیب نبیند. اگر موهای ظریف یا نازکی دارید و ترجیح می دهید حالت آن را به شکل صاف و مرتب نگه دارید، به بهترین اتو مو مناسب برای موهای کم پشت و نازک نیاز دارید.

در این راهنما، بهترین اتوهای مو را که مخصوصاً برای موهای ظریف و نازک مناسب هستند، مرور خواهیم کرد. با استفاده از این اتو موها بعد از صاف كردن موها، دیگر موهای آسیب دیده نخواهید داشت. همچنین ممکن است استفاده از این اتوی حالت دهنده روی موهای شما کمی مشکل باشد، اما ما به شما نحوه انتخاب درست و نحوه استفاده از آن را نشان خواهیم داد. ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید کدام وسیله ها برای شما و موهایتان مناسب تر است. پس از انتخاب دستگاه مناسب، می توانید آن را به صورت آنلاین از فروشگاه معتبر و مورد اعتماد خود، خریداری کنید. خرید اتو مو از سایت فروشگاه زلفان، یکی از راه هایی است که می توانید آن را انتخاب کنید. اتو موهای زیر، بهترین دستگاه ها برای موهای نازک و کم پشت هستند.

1. اتو مو آی رنمینگتون مدل S203 از بهترین مدل های اتو مو برای موهای نازک

اتو مو آی رنمینگتون، یکی از بهترین مدل های اتو مو برای موهای نازک و کم پشت است. این اتو صفحات سرامیکی با اندازه متوسط دارند که می تواند موهای شما را به خوبی صاف کند. این اتو قابلیت تنظیم دما ندارد اما گستره دمایی آن بین 180 تا 200 درجه سانتی گراد است. این یعنی با داغی بیش از حد، به موهای شما آسیب نمی رساند.

اتو مو آی رنمینگتون مدل S203

2. اتو مو بای بابلیس نانو مدل ST3311

یکی از مشخصات اساسی برای خرید اتو مو مناسب موهای نازک، داشتن قابلیت تنظیم دما است که در این اتو مو بای بابلیس نانو مدل ST3311 نیز وجود دارد. صفحه نمایش LCD این دستگاه در تنظیم دقیق تر دما بین 220 تا 240 درجه سانتی گراد، کمک می کند. اگر از کسانی هستید که ممکن است بعد از اتمام کار با اتو، فراموش می کنید دستگاه را خاموش کنید، این اتو می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. این دستگاه پس از 60 دقیقه کار، به صورت خودکار خاموش می شود.

3. اتو مو بای بابلیس نانو مدل ST-3300

اتو مو بای بابلیس نانو مدل ST-3300 نیز از دیگر اتو موهای مناسب موهای نازک و کم پشت است که صفحات با اندازه متوسط 3 سانتی متری دارد. جنس این صفحات از سرامیک بوده و در عرض 30 ثانیه، کاملاً داغ می شوند. این دستگاه نیز قابلیت تنظیم دما بین 100 تا 230 درجه سانتی گراد را  دارد و شما می توانید دمای انتخابی را از طریق نمایشگر دیجیتالی آن ببینید. این اتو مو نیز در مدت 30 دقیقه پس از کار کردن، به صورت خودکار خاموش می شود تا اگر خاموش کردن دستگاه را فراموش کردید، دچار مشکل نشوید.

4. اتو مو دارک استار مدل CL-168

اتو مو دارک استار مدل CL-168 یکی دیگر از بهترین اتو موهای مناسب موهای نازک و کم پشت است. یکی از اساسی ترین و منحصر به فردترین ویژگی های آن، دارا بودن مخزن آب و شیاری در میانه صفحات و عبور دادن بخار از بین آن ها است. با این روش، کمترین میزان آسیب به موهای شما می رسد. صفحات نانو سرامیکی این دستگاه در عرض 30 ثانیه گرم می شود. همچنین قابلیت تنظیم گرما نیز در این اتو مو وجود دارد.

اتو مو دارک استار مدل CL-168

5. اتو مو بای بابلیس مدل ST-3388

یکی دیگر از اتو موهای سرامیکی با قابلیت تنظیم دما که برای استفاده روی موهای نازک و کم پشت مناسب است، اتو مو بای بابلیس مدل ST-3388 است. صفحات این اتو در عرض 60 ثانیه داغ شده و دمای آن تا حداکثر 210 درجه سانتی گراد خواهد رسید. شما می توانید دمای دستگاه را روی پنج حالت مختلف که شامل دماهای 130 تا 210 درجه سانتی گراد می شود، تنظیم کنید. روی صفحات آن نیز، اشعه هایی به رنگ قرمز وجود دارد که به منظور براق نمودن موها استفاده می شود.

بیشتر بخوانید:

راهنمای خرید اتو مو با توجه به جنس و ویژگی های مو در سال 1400

6. اتو مو کراتینه باریک فانکور کره از از بهترین مدل های اتو مو برای موهای نازک

اتو موهای فانکور نیز برای استفاده در موهای نازک و کم پشت مناسب هستند. اتو مو کراتینه باریک فانکور کره، دارای صفحات سرامیکی بوده و بیشینه دمای آن تا 230 درجه می رسد. همچنین روی آن نمایشگری برای نشان دادن دمای دستگاه وجود دارد. اگر قصد خرید اتو مو کراتینه باریک فانکور را دارید، می توانید آن را در وب سایت زلفان با بهترین قیمت خریداری کنید.

7. اتو مو دارک استار مدل HR755

داشتن صفحات تیتانیومی، از دیگر ویژگی هایی است که یک اتو مو را برای استفاده در موهای نازک مناسب می کند چرا که دما را به خوبی در تمام صفحه پخش کرده و از آسیب دیدن موها جلوگیری می کند. اتو مو دارک استار مدل HR755 را می توانید برای موهای کم پشت و نازک خود خریداری کنید.

8. اتو مو رمینگتون مدل S1005

اتو مو رمینگتون مدل S1005 با داشتن قابلیت تنظیم دما و صفحات باریک، به خوبی می تواند برای موهای نازک مناسب باشد. صفحات این دستگاه سرامیکی بوده و در مدت 30 ثانیه به خوبی گرم می شوند. حداکثر دمای دستگاه، به 230 درجه سانتی گراد خواهد رسید.

اتو مو رمینگتون مدل S1005

9. اتو مو فیلیپس مدل HP832400

اتو موهای فیلیپس، یکی از محبوب ترین محصولات این کمپانی هستند که به دلیل کیفیت عالی، فروش بالایی هم دارند. اتو مو فیلیپس مدل HP832400 با صفحات سرامیکی خود، یکی از بهترین انتخاب ها برای موهای نازک و کم پشت است. این دستگاه قابلیت تنظیم روی 6 درجه مختلف برای دماهای بین 220 تا 240 درجه سانتی گراد را دارد. صفحات این اتو، در مدت زمان 60 ثانیه گرم می شوند.

10. اتو مو نانو بای بابلیس مدل ST3310 از از بهترین مدل های اتو مو برای موهای نازک

آخرین اتو مو از لیست 10 اتو موی مناسب برای موهای نازک و کم پشت، اتو مو نانو بای بابلیس مدل ST-3310 است. این اتو مو دارای صفحات سرامیکی بوده و می توان دمای آن را از 140 تا 200 در جه سانتی گراد تنظیم کرد.

در این مقاله، 10 اتو مو مناسب برای موهای نازک و کم پشت را معرفی کرده و ویژگی های این محصولات را با هم بررسی کردیم. این اتوهای مو کمترین آسیب را به موهای شما رسانده و می تواند عملکرد کاملاً مناسبی برای صافی آن داشته باشند. شما اگر موهای نازکی دارید، می توانید از این لیست برای خرید اتو مو مناسب خود استفاده کنید. شما می توانید لوازم برقی مو خود را در وب سایت زلفان انتخاب کرده و آن را در این وب سایت خریداری کنید. فروشگاه زلفان همچنین یکی از وب سایت های معتبر برای خرید کراتین مو و لوازم مربوط به آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *