مقالات آموزشی

قیمت المنت مو ، هزینه المنت کردن مو چقدر است؟

قیمت المنت مو ، هزینه المنت کردن مو چقدر است؟

قیمت المنت مو و هزینه المنت مو چقدر است؟

حالت و فرم طبیعی موها، از عواملی است که در اثر وراثت و ژنتیک به هر کسی رسیده و شما حالت موهای خود را از پدر و مادر خود به ارث برده اید. حال در این میان، ممکن است برخی افراد از حالت موهای خود راضی بوده و هرگز نخواهند آن را تغییر دهند، برخی دیگری نیز ممکن است از هر روش دائم یا موقتی برای تغییر حالت آن ها استفاده کنند.

در میان صدها نوع فرم مو، موهای صاف و کاملآً لَخت در بین خانم های طرفداران بیشتری داشته و درصد بیشتری از آن ها می خواهند موهای خود را برای همیشه صاف نگه دارند. صاف و خوش حالت بودن موها، از آرزوهای هر خانمی است. با توجه به این نیاز، روش های بسیار زیادی در دنیا برای صافی موها به وجود آمده که هر یک با هم تفاوت هایی دارند.

 روش های صافی موها، ممکن است از نظر فرآیند انجام آن، نوع مواد مورد استفاده، هزینه ها، میزان صافی و نتیجه بخشی، درصد احیاء موها و … با هم متفاوت باشند. حال در این میان، این شما هستید که با توجه به نوع نتیجه ای که در نظر دارید و همچنین با توجه به بودجه در دسترس تان، می خواهید کدام یک را انتخاب کنید. روش هایی مثل کراتینه مو، ریباندینگ مو، المنت مو و …، همگی متدهایی برای صافی موها و تا حدی احیاء آن هستند. مواد کراتینه مو، با مواد المنت، ریباندینگ و یا سایر روش ها متفاوت بوده و قطعاً نتیجه آن ها نیز متفاوت است.

المنت مو، یکی از بهترین روش هایی است که شما می توانید برای صافی و احیاء موهای خود از آن استفاده کنید. در این مقاله از فروشگاه اینترنتی زلفان، قصد داریم تا بیشتر با المنت مو و قیمت انجام آن آشنا شویم.

المنت مو و هر آنچه باید بدانید

المنت مو، یکی از بیش خطر ترین و سالم ترین روش هایی است که می توانید با خیال راحت از آن برای صافی موهایتان استفاده کنید. در المنت مو، از مواد با پایه طبیعی استفاده شده و کمترین آسیب را به موهای شما می رساند. از مهم ترین دلایلی که می تواند شاهد خوبی بر بی خطر بودن این روش باشد، این است که می توان المنت مو را برای افراد 6 سال به بالا استفاده کرد. المنت مو همچنین کمترین میزان عوارض (در حد صفر) را دارد. ریزش مو، سوختگی مو، وز شدن و کدر شدن مو، همگی از مواردی هستند که شاید بعد از انجام کراتین یا ریباندینگ روی موهای خود با آن مواجه شوید اما در المنت مو، خبری از این عوارض نیست. مواد ریباندینگ و روش های دیگر، بعد از مدتی باعث خراب شدن موهایتان می شود.

از دیگر نکات مثبتی که باعث می شود المنت مو را به روش های دیگر ترجیح دهید، این است که حتی می توان آن را روی موهای رنگ شده و دکلره شده نیز استفاده کرد. المنت مو، تا 80 درصد صافی و تا 20 درصد احیاء کامل را برای موهای شما انجام می دهد که باعث می شود نتیجه نهایی فوق العاده رضایت بخش باشد. اگر از موهای وز، آسیب دیده و خشک خود خسته شده اید و می خواهید حالت آن را تغییر داده و بافت آن ها را ترمیم کنید، المنت مو بهترین پیشنهادی است که ما برای شما داریم. برای اینکه اطلاعات جامعی را در مورد المنت به دست آورید می توانید مقاله هر آنچه که باید درباره عوارض المنت مو بدانید را بخوانید.

المنت مو و هر آنچه باید بدانید

هزینه و قیمت المنت مو چقدر است؟

یکی از مواردی که ممکن است شما پیش از انجام روش های صافی در نظر بگیرید، هزینه انجام آن هاست. اخیراً با افزایش نرخ ارز هزینه خرید لوازم آرایشی بهداشتی تا حد زیادی بالا رفته است. این مسئله روی هزینه خرید مواد بوتاکس مو، المنت مو و … نیز تاثیر گذاشته و به سرعت شاهد افزایش قیمت ها هستیم. هزینه روش های صافی مو با هم متفاوت بوده و این امر به دلیل تفاوت در قیمت مواد مصرفی و تفاوت دستمزد انجام آن ها است. به طور کلی، نه تنها در مورد هزینه المنت مو، بلکه در مورد همه روش های دیگر نیز به قطع نمی توان گفت که هزینه انجام آن ها چقدر است.

قیمت المنت مو به فاکتورهای زیادی مثل قد موهای شما، موادی که استفاده می شود، دستمزد فردی که آن را انجام می دهد و … بستگی دارد. شما می توانید پیش از انجام المنت مو، قیمت آن را با توجه به قد موهایتان از مراکز انجام این روش، سوال کنید. نکته دیگری که باید به آن دقت کنید، این است که مواد استفاده شده را به دقت بررسی کرده و از مرغوب بودن آن ها مطمئن شوید. استفاده از مواد نامرغوب حتی در روش سالمی مثل المنت مو نیز می تواند به موهای شما آسیب بزند.

مطالب تکمیلی برای شما

همه چیز درباره المنت مو ، مزایا، معایب و کاربردها

تفاوت المنت مو با کراتین مو چیست؟

آموزش المنت مو در منزل به صورت گام به گام

آموزش حرفه ای المنت مو

عوارض جانبی المنت مو که باید بدانید

تفاوت المنت مو با ریباندینگ مو 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *